U17 Mladší dorost

KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV

PŘIHLÁSIT SE

FOTBALOVÝ KEMP FK ČÁSLAV V ŽEHUŠICÍCH!!!

PŘIHLÁSIT SE!

Sedmnáctka přivezla všechny body z Náchoda

V pátém kole sedmnáctka konečně naplno bodovala. Do Náchoda jela s jasným cílem vyhrát a role favorita jí moc nesvědčila. V úvodu si sice vytvořila tlak, díky Mužátkovi se dostala i do vedení 1:0, jenže od té chvíle výkon zdaleka nepřipomínal povedené utkání s Bohemkou. Množství chyb pustilo do hry i Náchod a tak se první půle odehrála především ve středu hřiště.

Ve druhém dějství byla převaha hostí znatelnější. Skóre posunul opět Mužátko, který po ideální přihrávce Konyvky obešel i gólmana. A v poslední desetiminutovce se dvakrát trefil Fišr - nejprve ho ideálně našel centrem z pravé strany Mužátko a vzápětí z lévé Kmoníček.

S výkonem nebyli spokojeni sami kluci, natož já. Nicméně pro jejich sebevědomí bylo velmi důležité připsat si tři body. Předvedli jsme několik povedených akcí, vstřelili jsem hezké branky. Bohužel jsme také nakupili množství chyb, zejména v individuláních herních činnostech (zpracování, přihrávka, zakončení, apod.). Nicméně jasné vítězství se počítá a teď se již těšíme na Spartu.

FK Náchod

8´a 62´ Mužátko, 82´a 85´Fišr

Kocprd - L. Altmann, M.Altmann, Válek, Březina (30´Novák) - Schovanec (55´ Konyvka), Kubín (78´ Nykodým) - Batelka, Fišr, Kmoníček - Mužátko