U17 Mladší dorost

NOVÝ E-SHOP V PROVOZU!
NOVÝ E-SHOP V PROVOZU!

NAKOUPIT

KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV
KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV

PŘIHLÁSIT SE

Sedmnáctka prohrála o gól na Admiře

Od úvodu se hrálo vyrovnané utkání. Důrazný fotbal více vyhovoval domácím, kteří donutili čáslavské obránce k chybám. Tu první ještě hasil výborným zákrokem Kocprd, druhý samostatný únik však již nevychytal - 17. min. Galič 1:0. Během první půle se ještě jednou blýskl Kocprd, který reflexivně vyrazil střelu z úrovně penalty a zvládl i dorážku. Hosté mohli skórovat při akcích Schovance a Fišra.

Do druhé půle opět vstoupili aktivněji domácí - ztrátu Válka na půlce trestal v 54. min. Fousek. Po vystřídání se zvedla hra hostů - šanci Batelky zastavil praporek pomezního, který mával neexistující faul. Tečovanou střelu Nykodýma vyrazil gólman: Stejný hráč byl faulován ve vyložené pozici a Kubín snížil z penalty. Zaskočené domácí potrestal krásným lobem Konývka a vyrovnal. Hra se přesunula před bránu Admiry, ale místo třetí branky v domácí síti přišla nádherná střela Bohma, který se trefil z dobrých pětadvaceti metrů do šibenice.   

Hodnocení trenéra

Admira byla asi o ten jeden gól lepší, přesto jsme mohli bodovat. Ze sestavy nám vypadli všichni ofenzivní hráči, tak jsme trochu lepili sestavu. Domácí hráli agresivně, nakopávali míče za obranu a my jsme se, možná až moc, přizpůsobili. Kapitolou byl bohužel i výkon pomezního rozhodčího, který podle nás hrubě ovlivnil utkání.

3 : 2
(1 : 0)

FK Admira Praha

 

FK Čáslav

Branky

17´Galič, 54´Fousek, 83´Bohm - 68´Kubín pk., 73´Konývka

Sestava

Kocprd - L. Altmann, M. Altmann, Válek, Březina (55´ Tůma) - Novák (55´Nykodým), Schovanec - Batelka, Fišr (63´ Konývka), Vávra - Kubín

Fotogalerie