U17 Mladší dorost

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019

Více informací

Sedmnáctka proti Hradci uhrála remízu a bere alespoň bod

Hodnocení trenéra

Výkon i výsledek nás potěšil. Oproti podzimnímu utkání (srpen), kdy nám Hradec téměř nepůjčil míč, jsme odehráli vyrovnanější duel. Je pravda, že hosté byli v úvodu lepší, ale my jsme jim bojovností a důrazem znepříjemnili hru a dokázali jsme se prasadit i do zakončení. Při troše štěstí jsme mohli vyhrát, když Chábera v 80.min. neproměnil obrovskou šanci. Mrzí mě zranění Honce, který na jaře podává nadstandartní výkony a střelecky se prosadil jak za mladší, tak za starší dorost.

Stanislav Bejda: Utkání jsme začali relativně dobře, rychle jsme přenášeli hru a výsledkem byly šance Semeráka a Brychty a gól , který rozhodčí neuznali (ofside?) Schoberovi. Ve 14 min. po akci Ludvíka skóroval Brychta a vypadalo to, že máme utkání pod kontrolou. Poté jsme začali hrát složitě, předržovali jsme míč, vázla nám kombinace a bojovný soupeř, který hrál jednoduše, se začal dostávat do nebezpečných situací před naší brankou. Po autovém vhazování jsme nechali míč doskákat na zadní tyč a inkasovali. Místo, abychom se vrátili ke hře z úvodu zápasu, následovalo zbytečné držení míče a složitost z naší strany a v tomto duchu jsme pokračovali i v druhém poločase. Domácí byli v závěru nebezpečnější a nebýt Rubeše, mohli jsme inkasovat. Vítězství na pokutové kopy je slabou náplastí po nedobrém výkonu. 

1 : 1
(1 : 1)

FK Čáslav

 

FC Hradec Králové

Branky

34´Honc -15´ Brychta

pk. proměnili:  Válek, Nykodým, Tůma

neproměnili: Chábera, Kocprd

Sestava

Kocprd - L.Altmann, M.Altmann, Válek, Vávra - Schovanec, Kubín (74´ Nykodým) - Fišr (55´Batelka), Honc (80´Vondra), Novák (60´ Chábera)