U17 Mladší dorost

NOVÝ E-SHOP V PROVOZU!
NOVÝ E-SHOP V PROVOZU!

NAKOUPIT

KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV
KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV

PŘIHLÁSIT SE

Sedmnáctka sehrála vyrovnané utkání v Písku

        Velmi kvalitní první poločas odehrála sedmnáctka s účastníkem České ligy dorostu skupiny A. Hned v úvodu si vytvořila zajímavé pozice a dostala se do vedení po krásné kombinaci po ose Kmoníček - Tůma - Konývka. Domácí vyrovnali umístěnou střelou zpoza vápna po odvráceném rohu. Vedení strhli na svou stranu po brejku rychlého křídla. O dvě minuty později ale vyrovnal Mužátko, který v souboji o míč po pasu Březiny přetlačil stopera a samostatný únik proměnil.

         Ve druhé půli pokračovala přestřelka. Písek potrestal chybu v rozehrávce ve 48. min. Na druhé straně mířil Kmoníček do tyče a vzápětí domácí hráč vymetl šibenici Durasovy brány povedenou střelou. Mužátko snížil po rychlé akci Fišra. Poté padly dva slepené góly do čáslavské brány. Obě akce začaly chybou v rozehrávce a zaváněly ofsajdem. Útočení se nevzdali ani hosté - Honc trefil bombou podruhé tyč a Mužátko potrestal chybu gólmana, čímž završil svůj hattrick a uzavřel skóre.

Hodnocení trenéra

S výkonem ve druhém duelu jsem spokojen. Klukům jsem vytkl tři věci, na kterých musíme hodně zapracovat. Ale celkově mě potěšili i přes prohru. Výsledek mohl být totiž obrácený - my trefili dvakrát tyč, nadějné brejky nám zastavily ofsajdy (správně odmávané) a na druhé straně jsme z podobných situací inkasovali. Tento týden se mají zapojit zbývající hráči a na soustředění jedeme s třicítkou fotbalistů, což je super. Konkurence je totiž hodně potřeba.

6 : 4
(2 : 2)

FC Písek

 

FK Čáslav

Branky

23´,33´, 48´, 55´, 67´, 68´ domácí - 8´ Konyvka, 34´, 65´, 78´ Mužátko

Sestava

Duras - L. Altmann (70´ T. Čálek), M. Altmann (70´ Nykodým), Březina (60´ Válek), Novák - Honc, Kmoníček - Fišr, Konyvka, Tůma - Mužátko