U17 Mladší dorost

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019

Sedmnáctka vyhrála v Příbrami

Velmi slušných úvodních třicet minut, tlak příbramských (2x nastřelená tyč) v závěrečné patnáctiminutovce první půle. Ve druhém poločasu časté brejkové situace Čáslavi a střelecky vydařená poslední patnáctiminutovka. Branky stříleli Mužátko, který po rychle vhozeném autu ustál tvrdý souboj se stoperem a "koníčkem" poslal míč do sítě. Honc, který po úniku nejprve trefil tyč a poté poslal míč do sítě a Kmoníček, který trefil středlu z dálky. Domácí ihned po rozehrávce (po třetím gólu) skórovali po hezké individuální akci.

S výsledkem i výkonem jsme spokojeni. Kluci se mixu příbramské šestnáctky a sedmnáctky nezalekli a dokázali v závěru vstřelit tři góly. Pozitivem je výkon Kubína na stoperu a dvojice Vondra, Nykodým na pravé straně. Ostatní hráči předvedli velmi slušné výkony.

1.FK Příbram

79´Mužátko, 82´Honc, 86´Kmoníček - 87´Příbram

Kocprd (30´Duras) - Nykodým (30´Vávra), Kubín, Válek, Březina (45´Nykodým) - Vondra (30´Honc), Fišr (75´Mužátko), Novák (30´Gonda), Kmoníček (60´Vondra) - Konyvka (75´Kmoníček) - Mužátko (60´Novák)