LETNÍ FOTBALOVÉ A SPORTOVNÍ KEMPY

prázdninové zážitky pro děti

chci více informací

Sedmnáctka zdolala devatenáctku Vlašimi

Úvod čáslavským vůbec nevyšel - první dva rohy Vlašimi skončily v bráně a v 8.min. to bylo 0:2. V tu chvíli se čekal debakl věkově mladších hráčů Čáslavi. Jenže v 15. min. snížil Honc po akci Batelky a rázem bylo vše jinak. Od té chvíle byli domácí lepším týmem a statečně se "prali" se staršími hráči Vlašimi.  Postupem času přicházely i šance. Nejprve trefil břevno Konyvka, poté Mužátko z blízka přestřelil a nakonec posledně jmenovaný hráč povedenou střelou vyrovnal - poločas 2:2.

Druhou půli byli pohyblivější čáslaváci opět aktivnější. Nenechali fyzicky vypělejší hráče rozehrávat, začali dokonce vyhrávat souboje a tlačili se do útoku. Paradoxně v té chvíli špatně komunikovali obránci a po dlouhém nákopu utekl útočk Vlašimi a dal třetí gól. Domácí však nesložili zbraně a v přiostřujícím se závěru výsledek otočili. Nejprve se míč ze skrumáže odrazil k Fišrovi a ten vyrovnal na 3:3. A před koncem posadil Mužátko míč na hlavu Honce, ten rybičkou vyrovnal a obrat byl dokonán.

"Až na prvních deset minut, kdy jsme šli do utkání vystrašení, jsem hráli výborně. Pro všechny by měl být výkon motivací do dalších tréninků. Potěšila mě i herní stránka. Když jsme si zvykli na rychlost a důraz devatenáctek, zapnuli jsme a byli lepší, což bylo vidět i na zápasové statistice.  Potešující byla i morálka hráčů - v úmorném vedru dokázali otočit težký duel."

4 : 3
(2 : 2)

FC Sellier&Bellot Vlašim

15´ a 75´ Honc, 35´Mužátko, 71´ Fišr - 2´, 8´a 65´ Vlašim

Kocprd (50´ Duras) - L. Altmann, M. Altmann, Kubín, Batelka - Schovanec (60´ Kvaček), Fišr - Konyvka (60´ Nykodým), Honc, Kmoníček (60´ Vávra) - Mužátko