U17 Mladší dorost

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019

Více informací

Sedmnáctka zdolala devatenáctku Vlašimi

Úvod čáslavským vůbec nevyšel - první dva rohy Vlašimi skončily v bráně a v 8.min. to bylo 0:2. V tu chvíli se čekal debakl věkově mladších hráčů Čáslavi. Jenže v 15. min. snížil Honc po akci Batelky a rázem bylo vše jinak. Od té chvíle byli domácí lepším týmem a statečně se "prali" se staršími hráči Vlašimi.  Postupem času přicházely i šance. Nejprve trefil břevno Konyvka, poté Mužátko z blízka přestřelil a nakonec posledně jmenovaný hráč povedenou střelou vyrovnal - poločas 2:2. 

Druhou půli byli pohyblivější čáslaváci opět aktivnější. Nenechali fyzicky vypělejší hráče rozehrávat, začali dokonce vyhrávat souboje a tlačili se do útoku. Paradoxně v té chvíli špatně komunikovali obránci a po dlouhém nákopu utekl útočk Vlašimi a dal třetí gól. Domácí však nesložili zbraně a v přiostřujícím se závěru výsledek otočili. Nejprve se míč ze skrumáže odrazil k Fišrovi a ten vyrovnal na 3:3. A před koncem posadil Mužátko míč na hlavu Honce, ten rybičkou vyrovnal a obrat byl dokonán.

Hodnocení trenéra

"Až na prvních deset minut, kdy jsme šli do utkání vystrašení, jsem hráli výborně. Pro všechny by měl být výkon motivací do dalších tréninků. Potěšila mě i herní stránka. Když jsme si zvykli na rychlost a důraz devatenáctek, zapnuli jsme a byli lepší, což bylo vidět i na zápasové statistice.  Potešující byla i morálka hráčů - v úmorném vedru dokázali otočit težký duel."  

4 : 3
(2 : 2)

FK Čáslav

 

FC Sellier&Bellot Vlašim

Branky

15´ a 75´ Honc, 35´Mužátko, 71´ Fišr - 2´, 8´a 65´ Vlašim

Sestava

Kocprd (50´ Duras) - L. Altmann, M. Altmann, Kubín, Batelka - Schovanec (60´ Kvaček), Fišr - Konyvka (60´ Nykodým), Honc, Kmoníček (60´ Vávra) - Mužátko