U17 Mladší dorost

FOTBALOVÝ KEMP FK ČÁSLAV V ŽEHUŠICÍCH!!!
FOTBALOVÝ KEMP FK ČÁSLAV V ŽEHUŠICÍCH!!!

PŘIHLÁSIT SE!

KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV
KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV

PŘIHLÁSIT SE

NOVÝ E-SHOP V PROVOZU!
NOVÝ E-SHOP V PROVOZU!

NAKOUPIT

Šestnáctka Vyšehradu vzdorovala poločas

První poločas byl výkon čáslavských hráčů bezkrevný. Vyráběli zbytečné chyby, nepřesně kombinovali a ani bojovnost nebyla příkladná. Za to byli jednou potrestáni a několikrát zastavil akce Vyšehradu odmávaný ofsajd. Soupeř ve dvou případech vstřelil gól.

  Po poločasové přestávce zvýšili hosté aktivitu a čtyřmi góly otočili skóre. Druhá půle byla výrazně lepší zejména v nasazení a bojovnosti. Kombinačně se příliš nedařilo. 

Hodnocení trenéra

"V prvním poločasu jsme si nedokázali poradit s dobrou obrannou Vyšehradu. Navíc jsme při rozehrávce několikrát chybovali a soupeř si vytvářel vyložené šance. Proměnil tři, dvakrát šel praporek pomezního nahoru, ale situace byly sporné. My jsme měli jednu střelu na bránu a jednu mimo, což je žalostný výkon.

  Ve druhé půli jsme Vyšák přehráli agresivitou a důrazem. Rychle jsme skóre otočili, ale výkon nebyl stoprocentní. Čtyři góly jsou  nicméně slušným počinem. V neděli nás čekám první mistrák a Hradec Králové s Vráťou Junkem v sestavě, to bude jinej level."

1 : 4
(1 : 0)

FK Slavoj Vyšehrad

 

FK Čáslav

Branky

8´ Zdobnický - 42´Mužátko, 45´Konyvka, 53´Chábera, 79´M. Altmann

Sestava

I. pol.   Kocprd - L.Altmann, M.Altmann, Kubín, Novák - Štoček, Chaloupka - Chábera, Honc, Konyvka - Mužátko

II. pol.  Duras - L.Altmann, Kubín, Válek, Nykodým - M.Altmann, Chaloupka (60´Štoček) - Chábera, Hoc, Konyvka (60´ Novák) - Mužátko