U17 Mladší dorost

Smolná prohra v Ústí nad Labem

Kdo přišel na utkání ve čtvrté minutě, neviděl tři branky. V první minutě rozehrávku gólmana zachytil Kubín, narazil si s Honcem, obešel protihráče a přistrčil míč Batelkovi - 0:1. Ve 2.min. domácí pronikli přes naši levou stranu, na přihravku "pod sebe" si naběhl Ryska, jehož nepříliš prudkou střelu tečoval M.Altmann - 1:1. O další minutu později již domácí vedli - po autovém vhazování dokázali odcentrovat a nabíhají Carrassi se hlavou nemýlil - 2:1. Branky v průběhu první půle již nepadly, ale neopadalo ani tempo. Hrál se rychlý, místy až velmi tvrdý fotbal, ke kterému se oba týmy uchýlily po pár ostřejších zákrocích.

V úvodu druhé půle ještě zahrozili domácí, ale pak se hra přesunula blíže ustecké bráně. Nicméně mírný tlak k ohrožení brány nevedl. Až přišla opět gólová dvouminutovka. Tu začínala Čáslav trestným kopem z výhodné pozice, který ale skončil v rukavicích gólmana. Ten založil brejk, Válek zatáhl za záchranou brzdu a kopal se trestný kop na straně druhé. Oblouček bohužel zapadl za Kocprda a domácí vedli - 3:1. O minutu později přišla brejková situace na druhé straně, Batelka utekl svému strážci a míč mířící do sítě ještě dorážel Mužátko - 3:2. Hosté se v touze po vyrovnání tlačili více před bránu Ústí, kopali několik trestných kopů, měli znatelnou převahu, ovšem gólu se nedočkali. Na druhé straně dvakrát výtečně zasahoval Kocprd, proti samostatným únikům.

Hodnocení se opakuje - hrajeme slušně s kvalitním soupeřem (zatím 6 výher, 1 prohra), ale prohrajeme. Dnes jsme se mu vyrovnali po všech stránkách, ve druhé půli jsme byli lepší. Trochu jsme trpěli souběhem s béčkem, měli jsme jen 3 kluky na střídání a z toho dva odehráli celé utkání za starší dorost. Až na Teplice máme za sebou první osmičku tabulky, tak snad s tou druhou začneme bodovat. S výkonem spokojeni jsme, body ale zůstaly v Ústí.

3 : 2
(2 : 1)

FK Ústí nad Labem

1´Batelka, 66´Mužátko

Kocprd - L. Altmann, M. Altmann, Válek, Kmoníček - Kubín, Schovanec - Batelka, Honc (59´Chábera), Konyvka  (51´Nykodým) - Mužátko (71´Fišr)