U17 Mladší dorost

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019

Více informací

Také mladší dorost prohrál se vztyčenou hlavou

Hrálo se za vytrvalého deště na umělé trávě. V čáslavské sestavě byli Altmann, Honc a Vávra, kteří hráli celé nebo skoro celé utkání za U19, Fišr, který měl v nohách poločas, a na pár minut naskočili i Tůma, Mužátko a Nykodým. První šanci si připravil Mužátko, poté ale Kocprd držel čáslavské naděje na slušný výsledek. V první půli byl překonán 2x, stejně jako ve druhém dějství. Do obrovské šance dostal T. Čálek, bohužel neproměnil sólový únik přes polovinu hřiště. Čáslav po zranění Válka dohrávala v deseti, se dvěma útočníky na postech stoperů. 

Hodnocení trenéra

     Domácí vyhráli zaslouženě. Nás mrzí, že jsme ze šancí nevstřelili alespoň gól. Osm mladších dorostenců nastoupilo za devatenáctku a musím jim poděkovat za odvahu a obětavost. Samozřejmě, že tím byl ovlivněn výkon i výsledek mladších, a tak se řešila jen otázka skóre. Ale podobně jako Duras podržel starší dorost, dařilo se i Kocprdovi. 

      I před utkáním mladších jsme počítali omluvenky s mnohdy nepochopitelnými výmluvami. I tady je vidět, že kluci nejen, že jim není blbé se na ostatní vykašlat, ale fotbal moc rádi nemají. Bohužel tyhle uhýbné manévry si přenášejí do běžného života a to není úplně ideální vklad. Snad si ale výlety užili, rýmičku vyléčili a proti Mukařovu za béčko budou chtít hrát. Z něj se nepo.... :).

4 : 0
(2 : 0)

FK Teplice

 

FK Čáslav

Branky

23´Klepáček, 40´Köstl, 51´Vachoušek, 63´Huml

Sestava

Kocprd - Nykodým, Válek, M. ALtmann (46´Chábera), Vávra (39´ J. Čálek) - Fišr (55´Klepáč), Tůma - Konyvka, Honc (46´ T. Čálek), Gonda - Mužátko