U17 Mladší dorost

ZMĚNA ČASU UTKÁNÍ: Čáslav - Náchod, neděle 27.9. od 15:00 hod.!!!

CELÁ ZPRÁVA

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY

CELÁ ZPRÁVA

Tentokráte bez bodu

Dnešní utkání bylo pro kluky náročné, protože nám z různých zdravotních problémů vypadlo několik hráčů, a to včetně brankáře, a tak do branky musel jít Šejvl, který nutno říci zvládl docela dobře hrát roli brankář-libero.

Ačkoliv se první poločas odehrál především mezi oběma vápny, soupeři se podařilo vstřelit dvě branky v poslední třetině prvního poločasu. Ihned z kraje druhé půle přišel pokutový kop, který z pozice brankáře dokázal Šejvl proměnit. Následovala pasáž, kdy jsme byli lepším týmem, nicméně soupeři se povedlo opět z breakové situace vstřelit branku. Hru jsme pak více otevřeli a každá strana vstřelila po jedné brance, a tak je konečný výsledek 2:4.

MFK Trutnov

46. Šejvl

83. Dostál

Šejvl - Herout, Dostál (75. ŽK), Ondráček, Kubín (C) - Hájek, Šusta, Kotrba (86. ŽK), Roubíček, Lanc (80. ŽK) - Machurka (46. Vávra)