NAKOUPIT

KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV

PŘIHLÁSIT SE

V deštivém počasí byli úspěšnější hosté z TJ Praga

Vzhledem k vytrvalému dešti se dnešní utkání odehrálo na umělém povrchu, který je svými rozměry menší než travnaté hřiště, což soupeři, jehož hráči byly urostlejší, sedělo více. Ačkoliv jsme v prvním poločase byli mezi vápny lepší my, soupeř dokázal své šance využít, zatímco my ne.

Do druhého poločasu jsme prostřídali hráče, aby si zahráli všichni, a i přesto, že se jednalo převážně o hráče svým věkem spadající do kategorie U15, tak jsme se soupeřem hráli více než vyrovnanou partii. Ovšem i ve druhém poločase dokázal soupeř ze svých šancí vytěžit více, a tak je konečný stav utkání 1:4.