U17 Mladší dorost

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019

V Mladé Boleslavi měla sedmnáctka na víc

Hrál se oboustranně důrazný, rychlý a pro diváky atraktivní duel se spoustou gólů, šancí a pohledných akcí. V prvním poločasu bylo skóre vyrovnané, přestože domácí měli více ze hry a větší počet brankových příležitostí. Ve druhé půli se hra vyrovnala, ale skóre se překlopilo na stranu domácích. Rozhodla druhá minuta druhé půle, kdy po naší chybě Boleslav vstřelila třetí gól. Mohli jsme dvakrát vyrovnat, bohužel jsme velké příležitosti nedali a byli po zásluze potrestáni slepenými góly v 74. a 77. min.

Odehráli jsme zatím nejlepší utkání, vytvořili si nejvíce šancí a dokonce nás chválili domácí trenéři, co je to však platné, když dostaneme pět gólů? V této kvalitní soutěži rozhodují maličkosti - lehká ztráta, nekoncentrovanost, špatná přihrávka... To všechno se nám "povedlo" a domácí nás trestali.

No a my?

Kluky nabádáme ke koncentraci. V poločasové pauze se boleslavští hýbou, běhají, zatímco naši se v uvolněné atmosféře smějí poblíž středového kruhu. Dvě minuty po zahájení druhého poločasu dostaneme gól, na který přihrajeme sami.

Před utkáním jsme hráče upozornili na kapitána domácích Maška (roč. 2004) - jeho pozápasová bilance je 2+2.

Takových příkladů bychom našli víc a právě přístup a zodpovědnost dělají rozdíl ve vyrovnaných duelech s Hradcem, Bolkou, Libercem. Pokud si tohle kluci uvědomí, zase se posunou o kus dál.

FK Mladá Boleslav

16´a 77´Mašek, 22´a 74´Stránský, 47´Gregor - 5´Honc (as. Mužátko), 38´Chábera (as. Mužátko)

Kocprd - L.Altmann, M. Altmann, Válek, Březina (52´Konyvka) - Fišr (45´Nykodým), Honc (66´ Kvaček), Kubín, Batelka - Chábera, Mužátko