U17 Mladší dorost

NOVÝ E-SHOP V PROVOZU!
NOVÝ E-SHOP V PROVOZU!

NAKOUPIT

KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV
KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV

PŘIHLÁSIT SE

V úvodním jarním kole bylo Ústí produktivnější

   Od začátku se hrálo nahoru dolů, šance střídala šanci. První poločas střelecky nakonec vyzněl lépe pro hosty, byť se jako první prosadili domácí. V 11.min. totiž vysunul Kmoníček do samostatného úniku Tůmu, ten si ve vápně zasekl míč na levačku a technickou střelou vymetl pavučinky v horním rohu ústecké brány. Jenže od té chvíle začala kupit chyby čáslavská obrana a  po zásluze ji dvakrát potrestali hosté - nejprve vyrovnal Matoshi a do vedení hosty poslal Joni. Tři minuty před koncem poločasu vyrovnal Honc, který se trefil i za starší dorost, jenže vzápětí se podruhé v zápase prosadil Joni a do kabin šli veseleji hosté.

    Druhý poločas byl na šance 9:3 pro domácí, na góly ale 0:2. Směrem dopředu hráli čáslavští aktivně, ale vykoupeno to bylo bráněním. Soupeř měl spoustu přečíslení, které lehkovážně zahazoval buď nepřesnou přihrávkou, ofsajdem nebo střelou mimo. Čáslavští měli několik možností na vyrovnání, později na snížení, ale neproměnili. Navíc posledních dvacet minut hráli bez zraněného Honce v deseti.

Hodnocení trenéra

   Kdybych nebyl trenérem týmu, který dostal pět gólů, určitě bych si utkání užil. Zejména první poločas byl pořádnej fofr, hrálo se nahoru dolů. Sice se spoustou chyb, zkažených přihrávek, neproměněných šancí, ale tím se kluci učí. Jenže trenérem jsem a v zimě jsme dostali v každém zápase spoustu gólů. Samozřejmě to není jen o obraně nebo brankářích, bránit musí celý tým a to my neděláme. Směrem dopředu je to docela dobré, vytváříme si dost šancí, nějaké góly dáme, něco zahodíme. Směrem dozadu ale nestíháme, zaostáváme rychlostně a děláme i taktické chyby. Ústí bylo určitě hratelné. 

2 : 5
(2 : 3)

FK Čáslav

 

FK Ústí nad Labem

Branky

11´ Tůma (as. Kmoníček),  41´ Honc (as. Kubín) - 18´ Matoshi, 33´a 42´Joni, 73´Svoboda, 85´L. Altmann (vlastní)

Sestava

Duras (45´ Kocprd) - L. Altmann, M.Altmann, Válek, Kubín - Schovanec, Novák (46´Vondra) - Kmoníček (65´ Batelka), Honc, Fišr - Tůma (67´Chábera)