U17 Mladší dorost

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019

Výhra v derby s Kolínem

Do utkání jsme vstoupili aktivně a vstřelili první branku. Na rozbitém hřišti se hrál především bojovný fotbal a moc kombinačních akcí k vidění nebylo. Po soupeřově poměrně rychlém vyrovnání po průchodu středu hřiště jsme ke konci poločasu nejprve využili rohového kopu na zadní tyč a poté povedené individuální akci Březiny. Do druhého poločasu jsme nevstoupili ideálně a soupeř využil nabídnuté standardní situace ke skórování, kdy jsme nedokázali odvrátit míč vyražený gólmanem. V 58. minutě pak Kmoníček proměnil sólový únik a zápas rozhodl v náš prospěch.

Dnes hru ovlivnilo především rozbité hřiště, a tak bylo derby především záležitostí soubojů. Celkově jsme se s tím popasovali lépe a získali další důležité tři body.

Jan Kubát

SK Sparta Kolín

2. Mužátko

37. Dostál