U17 Mladší dorost

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019

Vyrovnané utkání nepřineslo body

V neděli 26.11.2017 sehrála čáslavská U17 svůj poslední podzimní duel s předposledním Varnsdorfem v krásném prostředí v Heřmanicích v Podještědí.

Dnes se odehrálo  celkem vyrovnané utkání dvou posledních týmů tabulky. Ani jeden tým nevyčníval. V 1. poločase jsme neměli žádné šance na branku, soupeř také ne, tomu se podařilo dát dvě branky po střelách ze střední vzdálenosti. My jsme nehráli to, co jsme si před zápasem řekli.

V druhém poločase jsme vystřídali, změnili rozestavění, začali jsme hrát naši hru. Ve 46 min.Chábera snížil na rozdíl branky. Kluci bojovali, dostávali se do šancí, ale bohužel jsme naše šance nedotáhli do gólu.

Věříme, že zodpovědným přístupem k tréninkům se na jaře dostaví lepší výsledky.

FK Varnsdorf

FK Varnsdorf - FK Čáslav  2:1 (2:0)

Branka: Chábera 46´

Beran - Mužátko, Suchý, Klepal, Březina - M. Altmann - Konyvka (Schovanec 57´), Honc (Švajcr 75´), Chábera - Kubín, Koděra (Fišr 41´)