U17 Mladší dorost

Halloween ve Vodrantech 31.10.2018 od 18:00! Halloween ve Vodrantech 31.10.2018 od 18:00!
Halloween ve Vodrantech 31.10.2018 od 18:00!

Z Hradce opět bez bodu

V neděli 12.1. vyjela čáslavská U17 do Hradce Králové utkat se s týmem FC Olympia HK.

V dnešním zápase se nepotvrdily výkony a bojovnost některých hráčů z minulého zápasu. Euforie z Jablonce trvala jen krátce. Už ve 4 min. nás soupeř prvním gólem vrátil zpět na zem.

Hra ve středu selhávala, my jsme nedokázali ohrozit soupeřovu bránu, zatímco Kocprdovu bránu soupeři ohrožovali velice často a naše obrana měla dnes dost napilno. Soupeř tentokrát nebyl tak kvalitní, ale individuální chyby některých čáslavských hráčů mu napomohly k vítězství.

Věříme, že dobrým tréninkem a hlavně správným přístupem k němu, se dostaví i dobré výkony a výsledky v příštích utkáních.

FC Olympia Hradec Králové

FC Olympia - FK Čáslav 4:0 (2:0)

Kocprd - L.Altmann (64´Koděra), M.Altmann, Klepal, Švajcr - Honc, Schovanec, Fišr, Konyvka - Kubín, Chábera