U17 Mladší dorost

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019

Zvučná posila do našeho trenérského týmu - Tomáš Frejlach!

Dorostenecké realizační týmy FK Čáslav posilují o bývalého prvoligového hráče a zkušeného trenéra, Tomáše Frejlacha.

Dobré zprávy pro čáslavskou fotbalovou mládež přinesl Tomáš Frejlach, osminásobný reprezentant do jednadvaceti let, bývalý prvoligový hráč (Marila Příbram, Slovan Liberec, Baník Ostrava, Slavia Praha, Zbrojovka Brno) a dnes zkušený trenér, bude trénovat čáslavský dorost.

"S Tomášem jsme se domluvili, že na zbytek jarní sezóny naskočí jako asistent k ligovým dorostencům a v letní přípravě převezme jeden z dorostů jako hlavní trenér. Od spolupráce s Tomášem si slibujeme minimálně větší motivaci našich hráčů v tréninkovém a herním přístupu, protože když se zapojí do klubu podobná osobnost, bude to pro kluky určitě velký přínos. Vlastně pro nás pro všechny." Přiblížil působení Tomáše Frejlacha v Čáslavi hlavní trenér mládeže Václav Vondra.