U19 Starší dorost

ONLINE SEMINÁŘ pro rodiče čáslavské mládeže

CELÁ ZPRÁVA

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY

CELÁ ZPRÁVA

Ani zlepšený výkon na body nestačil

V první půli jsme byli aktivní, velmi dobře jsme pracovali po celé ploše a zbytečně neztráceli míče. Střelecké pokusy Čuchala, Koppa, Uhra ani Klepala však branku nepřinesly. A tak nás Ústí v samém závěru poločasu potrestalo, když využilo špatnou přihrávku Jelínka a rychlý protiútok uklízel na zadní tyči do branky hostující Hudec. Ani vstup do druhé půle jsme neměli špatný. Měli jsme mírnou územní převahu a vypracovali si několik brankových příležitostí. Bohužel v jejich řešení jsme nebyli dostatečně připravení a neměli potřebnou kvalitu. Hosté rozhodli v 81. minutě, když jejich střela zdálky s pomocí teče a nešťasného zákroku Vyhnánka zapadla za tyč naší branky. Branka v 87. minutě po rohovém kopu byla potrestáním neaktivního bránění této standartní situace a lehce znehodnotila náš poctivý výkon.

FK Ústí nad Labem

Vyhnánek- Jelínek, Vágner, Uher, Kurka - Klepal (70.Chábera), Pytlík (85.Masopust), Čuchal (75.Švajcr), Kopp (70.Suchý)- Černý, Oliva