ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019

Béčko dorostu zvládlo úvodní duel v I.A třídě

Úvodní duel I.A třídy přinesl chvílemi pohledný fotbal, chvílemi vesnickou kopanou. Po vzájemném oťukávání se dostali do tlaku hosté a zužitkovali ho. Nejprve T. Čálek (chytré zakončení podél brankáře) a poté Kmoníček (tečovaná střela). Domácí trefili tyč Durasovy brány po jednom z brejků, o které se snažili.

Vstup do druhého poločasu vyšel opět lépe hostům. Nejprve Vondra obešel beka a posadil míč na hlavu Kvačka - 0:3. A o dvě minuty později se asistent proměnil ve střelce, když po Kmoníčkově kolmici obešel gólmana a trefil se přesně. Hru posléze rozkouskovaly zbytečné fauly, diskuze a chyby hráčů obou týmů. To více vyhovovalo domácím, kteří se v závěru dvakrát prosadili středem čáslavské obrany.

Odehráli jsme slušné utkání. Pokud jsme kombinovali, byli jsme dominantní. Jakmile jsme se pustili do individuálních akcí, domácí nám stačili. Z jednotlivců se duel nejvíce vydařil Štočkovi, Kvačkovi a Vondrovi.

Tým slouží k tomu, aby se do hry dostali hráči, kteří zatím nedostávají příležitosti v lize. Důležitá je také příprava ročníku 2003 na příští sezónu. Uvidíme, jak se klukům bude dařit ve srovnání se staršími hráči.

2 : 4
(0 : 2)

TJ Sokol Velký Osek

80´, 84´ Žilka - 21´ T. Čálek (Štoček), 36´ Kmoníček (Štoček), 54´ Kvaček (Vondra), 56´ Vondra (Kmoníček)

Duras (45´ Pipek) - J. Čálek (45´Titze), Jeřábek, Švajcr, Novák - Štoček, Kmoníček - Vondra, Nový (45´ Nykodým), T. Čálek (45´ Klepáč) - Kvaček