Gólová přestřelka v Českém Brodu

Trenér Junek: Po nadějném začátku, kdy jsme drželi míč a měli první šanci, jsme dostali gól po chybě brankáře. Domácí se uklidnili a po chybách ve středu obrany navýšili vedení. My jsme sklopili hlavy a otřesný poločas prohráli 5:0.

Druhá půle byla výsledkově i herně lepší, oživení přinesl Kvaček a kdybychom si nenechali dát další dva hloupé góly, mohli jsme pomýšlet na remízu. Bohužel se klukům stále nedaří hru zjednodušit, byť jsou k tomu o tréninku vedeni.

7 : 5
(5 : 0)

SK Český Brod

27´, 41´, 47´Kiewak, 8´Kohout, 28´Šermauer, 38´Kalfas, 75´Rezek - 50´a 62´Kvaček, 78´a 80´Jan Čálek, 72´Tomáš Čálek

Duras - Titze, Jeřábek, Švajcr, J. Čálek - Novák, Štoček - Vondra (46´Kvaček), Gonda, T. Čálek - Trtík