Pohodová výhra béčka se Suchdolem

Třetí okresní derby hrálo béčko dorostu v sobotu odpoledne. První poločas byl realtivně vyrovnaný, důraznější hosté stíhali fyzicky a domácím příliš nešla kombinace. Jediný gól první půle vstřelil Štoček, který napřáhl z dvaceti metrů a trefil přesně - 1:0. Hosté několikrát zahrozili, věšinou po chybách domácích hráčů, ale nedokázali překonat Durase.

Ve druhé půli již domácí dominovali. Drželi míč, kombinovali a vstřelili 3 branky. Všechny po střelách ze střední vzdálenosti přes gólmana, kterému zákroky ztěžovalo ostré sluníčko. Další šance zůstaly nevyužity.

"Spokojen jsme s výhrou, s kombinační hrou ve druhém poločase i čtyřmi brankami. Do šancí se přes fyzicky vyspělé protihráče moc nedostáváme a tak je dobře, že kluci pochopili, že střelba ze střední vzdálenosti je důležitá."

4 : 0
(1 : 0)

TJ Sokol Družba Suchdol

15´ Štoček, 60´ T. Čálek, 66´ Březina, 80´ Gonda

Duras - Titze (45´ T. Čálek), Válek (45´Březina), Švajcr, Klepáč (45´ J. Čálek) - Štoček, Novák - Vondra, Nykodým, Gonda - Trtík (45´ Mach)