ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019

Remízové utkání béčka s Vrdy

Hned v úvodu utkání měli šance hráči Vrdů, kteří se prezentovali jednoduchým, ale důrazným způsobem hry. Čáslav třikrát podržel Duras a nebo neschopnost hostujících hráčů trefit bránu. Postupem času se hra vyrovnávala, ale až na jedinou vyjímku bez šancí na straně domácích.

Druhý poločas byl bez brankových příležitostí na obou stranách. Domácí měli více míč na svých kopačkách, ale naráželi na dobrou obranu v čele s kapitánem Vrdů Svobodou. Hosté se k Durasově bráně téměř nedostali, s vyjímkou dvou rohových kopů.

Z mého pohledu očekávaný úvod utkání - hosté na hranici nedovolených zákroků dohrávali souboje s našimi mladíky. Ti vydrželi nápor bez inkasované branky a postupem času drželi více míč a prokázali větší technickou i taktickou vyspělost. Jen jsme si za celé utkání nebyli schopni vypracovat vyloženou šanci, byť jsme hosty přestříleli, měli více rohů a hlavně centrů do vápna.

Pro naše mladé hráče jsou utkání proti starší a důraznějším protivníkům dobrá škola, pokud se tvrdost nevymkne kontrole. V tom musím ocenit i hostující tým, který se snažil hrát a nesnížil se k unfair zákrokům na mladší protivníky. Sice tam bylo pár zbytečných faulů, ale ty pramenili z nešikovnosti či únavy daného hráče.

TJ Slavoj Vrdy

Duras - Jeřábek (45´ Titze), M. Altmann, Švajcr, Klepáč - Novák, Kubín - Vondra (45´ Trtík), Konyvka (45´ Mach), Gonda - Nykodým