V Úvalech bodovalo béčko naplno

První poločas byl ve znamení trvalého náporu Čáslavi. Ten zužitkoval již v 7. min. hlavou Schovanec, který se trefil po rychle rozehraném rohovém kopu. Domácí první poločas slušně bránili a odolávali tlaku.

Ve druhém poločasu zvýšil skóre po průniku Schovance dorážející Trtík - 0:2 v 51. min. Stejný hráč skóre ještě navýšil, ale branka mu nebyla uznána. Domácí občas zazlobili a připravili si i dvě obrovské šance, které likvidoval Pipek a střelecká nemohoucnost. Čáslav přes několik slušných šancí další gól nepřidala a tak si připsala hubené vítězství.

První poločas byl jasně v naší moci, jen jsme na můj vkus málo zakončovali. Ve druhé půli se domácí do nějakých šancí dostali, ale jen proto, že jsme hru hodně otevřeli. Podobně jako v neděli proti Náchodu jsme si nedokázali poradit s obranným valem před vápnem. Spokojeni můžeme být s výhrou a hrou některých hráčů směrem dopředu. S kvalitnějšími soupeři se nám hraje přeci jen lépe.

0 : 2
(0 : 1)

SK Úvaly

7´ Schovanec (as. Štoček), 51 Trtík (as. Schovanec)

Duras (45´ Pipek) - J. Čálek (45´ Titze), Jeřábek, Švajcr, Novák - Štoček, Schovanec - Vondra, Nykodým, Gonda  - Mach