U19 Starší dorost

NOVÝ E-SHOP V PROVOZU!
NOVÝ E-SHOP V PROVOZU!

NAKOUPIT

KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV
KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV

PŘIHLÁSIT SE

Bezkrevný výkon nemohl na Kolín stačit

Hodnocení trenéra

Do utkání jsme vstoupili špatně a tento stav trval prakticky celé utkání. Chybělo nasazení v soubojích, kde nás Kolín snadno přetlačil, ve středu pole jsme rychle ztráceli míče po nepřesných přihrávkách, útočníci málokdy dokázali udržet míč a rozehrát do útočné fáze. V kombinaci z hrubými individuálními chybami v obranné i útočné fázi jsme na lepší výsledek pomýšlet nemohli.  Mírné zlepšení přišlo na začátku 2. poločasu, kdy jsme měli několik nadějných akcí. Aktivita vyvrcholila pěknou akcí Chábery s Honcem, ale druhý jmenovaný bohužel nedokázal posunout míč do prázdné branky, čímž by srovnal na 2:2. Následně došlo znovu k hernímu útlumu, ze kterého jsme se do konce utkání již nevymanili. Naopak Kolín dohrál utkání  v pohodě a sebevědomě. 

Vím, že kluci umí zahrát  daleko lépe a každý určitě ví, kde v jeho výkonu byly rezervy a co lze zlepšovat O tom se na tréninku určitě pobavíme. Potrénujeme a věřím, že v utkání s Čelákovicemi bude výkon daleko lepší.

3 : 1
(1 : 1)

SK Sparta Kolín

 

FK Čáslav

Branky

Kvaček

Sestava

Vágner (45´Kocprd) - Fišr (65´Titze), Altmann (60´Špičák), Špičák (30´Válek), Novák (65´Konývka), Konývka (45´Nykodým), Schovanec, Kubín, Vávra, Kvaček (45´Honc), Mužátko (45´Chábera)

Fotogalerie