U19 Starší dorost

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019

Více informací

Chrudim slavila záchranu

První poločas byl vyrovnaný. Do vedení mohly jít oba týmy, Chrudim hned v úvodu, Čáslav ve střední části. Bohužel pro domácí se hostům povedla pěkná akce (po našem nedohraném souboji) a Bakeš se sám před gólmanem nemýlil.

Ve druhém poločasu byla Chrudim lepší, byť góly vstřelila po zbytečných chybách domácích hráčů. Skóre korigovala šibenice trefená Havrdou těsně před koncem.  

Hodnocení trenéra

Prohráli jsme válku nervů. Klukům nemůžeme upřít bojovnost a snahu, bohužel kvalita byla na kopačkách soupeře. My jsme mohli uspět, kdybychom šli do vedení. Bohužel Chábera trefil tyč (návíc se mával ofsajd) a v další šanci jsme ze skrumáže před bránou Chrudimi míč do sítě nedostali. Jakmile šli hosté do vedení, uklidnili se a byli lepším týmem. Pochvalu zaslouží Havrda, Svoboda a Jelínek, kteří odehráli v sobotu zápas za béčko mužů. A Duras, který zlikvidoval penaltu, několik šancí. I když při druhém gólu úplně čisté svědomí neměl. 

Soupeř se zachránil, naše šance se zmenšuje, ale ještě žije. Na dálku soupeříme s Náchodem. Předposlední kolo hrajeme v neděli na Dukle, tak třeba tam.

1 : 4
(0 : 1)

FK Čáslav

 

MFK Chrudim

Branky

88´Havrda - 35´Bakeš, 54´Vácha, 74´Bašek, 82´Ráliš

Sestava

Duras - Svoboda, Vajgl, Klepal, Kurka (67´Tůma) - Batelka, Havrda, Švajcr (82´M. Altmann), Jelínek - Honc (60´Gron) - Chábera