U19 Starší dorost

KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV
KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV

PŘIHLÁSIT SE

FOTBALOVÝ KEMP FK ČÁSLAV V ŽEHUŠICÍCH!!!
FOTBALOVÝ KEMP FK ČÁSLAV V ŽEHUŠICÍCH!!!

PŘIHLÁSIT SE!

Další možnost na zisk bodů je pryč

Rozhodly hrozné individuální chyby. Soupeř vyhrál zaslouženě, ovšem skóre neodpovídá dění na hřišti. První gól padne, když rozeháváme trestný kop - tak nešikovně, že nám jde Admira do brejku. Druhá a třetí branka jde za Martinem Gronem, který nejprve neuhlídal hráče při rohovém kopu a pak přihraje přesně na nohu soupeře, který střelou zpoza vápna zvýšil na 3:1. Při páté brance se nechá gólman Beran přehlavičkovat jedním z nejmenších hráčů na hřišti a na šestý "namaže" Kubín nepřesnou rozehrávkou. 

Hodnocení trenéra

    Postavili jsme relativně silnou sestavu, měli jsme k dispozici Uhra, uzdravil se Havrda, byl Batelka. Oproti minulému kolu jsme měli být silnější. Ale .... Je to pořád dokola - nemůžeme klukům vyčíst snahu, to vůbec. Jenže my uděláme hrozné chyby a lehce inkasujeme. Když jsme se pěkným gólem vrátili do hry a snížili na 1:2, přihrajeme soupeři na třetí gól. Když už jsme připravili Honce na střídání, dostali jsme čtvrtý. Na začátku druhé půle z kroku trefíme břevno, dvě další šance nedáme a dostaneme gól, který by neměli dostat gólmani v přípravce. 

   Ve středu předehráváme poslední kolo. Čeká nás předposlední Olympia Hradec Králové. I přes postavení v tabulce je záchrana reálná, takže se o ni chceme poprat. Hodně se v závěrečných pěti kolech ukáže charakter kluků. 

1 : 6
(1 : 4)

FK Čáslav

 

FK Admira Praha

Branky

28´Vajgl - 11´a 30´Marcinčik, 19´Záruba, 41´Rudolf, 58´Zbořil, 90´Drescher

Sestava

Beran - Svoboda (75´Černý), Klepal, Kubín, Jelínek - Batelka (77´Švajcr), Gron, Havrda, Uher, Vajgl - Chábera