U19 Starší dorost

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019

Více informací

Další možnost na zisk bodů je pryč

Rozhodly hrozné individuální chyby. Soupeř vyhrál zaslouženě, ovšem skóre neodpovídá dění na hřišti. První gól padne, když rozeháváme trestný kop - tak nešikovně, že nám jde Admira do brejku. Druhá a třetí branka jde za Martinem Gronem, který nejprve neuhlídal hráče při rohovém kopu a pak přihraje přesně na nohu soupeře, který střelou zpoza vápna zvýšil na 3:1. Při páté brance se nechá gólman Beran přehlavičkovat jedním z nejmenších hráčů na hřišti a na šestý "namaže" Kubín nepřesnou rozehrávkou. 

Hodnocení trenéra

    Postavili jsme relativně silnou sestavu, měli jsme k dispozici Uhra, uzdravil se Havrda, byl Batelka. Oproti minulému kolu jsme měli být silnější. Ale .... Je to pořád dokola - nemůžeme klukům vyčíst snahu, to vůbec. Jenže my uděláme hrozné chyby a lehce inkasujeme. Když jsme se pěkným gólem vrátili do hry a snížili na 1:2, přihrajeme soupeři na třetí gól. Když už jsme připravili Honce na střídání, dostali jsme čtvrtý. Na začátku druhé půle z kroku trefíme břevno, dvě další šance nedáme a dostaneme gól, který by neměli dostat gólmani v přípravce. 

   Ve středu předehráváme poslední kolo. Čeká nás předposlední Olympia Hradec Králové. I přes postavení v tabulce je záchrana reálná, takže se o ni chceme poprat. Hodně se v závěrečných pěti kolech ukáže charakter kluků. 

1 : 6
(1 : 4)

FK Čáslav

 

FK Admira Praha

Branky

28´Vajgl - 11´a 30´Marcinčik, 19´Záruba, 41´Rudolf, 58´Zbořil, 90´Drescher

Sestava

Beran - Svoboda (75´Černý), Klepal, Kubín, Jelínek - Batelka (77´Švajcr), Gron, Havrda, Uher, Vajgl - Chábera