U19 Starší dorost

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019

Další vysoká výhra v přípravě

Ve třetím přípravném zápase zavítala U19 na půdu účastníka moravské dorostenecké divize a domácímu Havlíčkovu Brodu vstřelila 9 branek.

Trenér Aleš Majer: "Vyhráli jsme vysokým rozdílem a vstřelili jsme opět 9 branek, ale výkon nás příliš nepotěšil. Těžili jsme spíše ze špatně pracující obrany domácích, než z dobrého výkonu. Nedařilo se nám držet míč delší dobu v kombinaci, často jsme hráli na hodně doteků. K bránění jsme jako tým také nepřistoupili dobře, domácí si vytvořili několik velkých šancí. Na hřišti jsme vůbec nepůsobili kompaktně a postupem času jsme hráli až lehkovážně. Pro zlepšení máme opravdu velký prostor."

FC Slovan Havlíčkův Brod

Havlíčkův Brod - FK Čáslav 2:9 (1:4)

Branky: 11. a 78. Plíhal, 19. Havrda, 31. Kopp, 35. Pytlík, 47. Sladkovský, 54. Uher, 64. vlastní, 83. Procházka

Vyhnánek - Kurka, Procházka, Oliva, Vágner - Plíhal (46. Sladkovský), Uher (69. Richter), Masopust, Kopp (31. Pytlík) - Havrda (73. Plíhal), Richter (46. Kopp)