U19 Starší dorost

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019

Devatenáctka nedostala v Boleslavi ani kousek prostoru

Boleslavští nám nedali ani centimetr prostoru navíc a to jak v kabině, tak i poté hlavně v první půli na hrací ploše. Předvedli agresivní a rychlý fotbal, ze kterého mají ještě teď čáslavští mžitky před očima. Zlepšená hra Čáslavi v druhé půli stačila pouze na optické vyrovnání hry, ale reálných šancí na korekci výsledku bylo velmi málo.

V prvním poločase jsme předvedli zatím náš nejhorší výkon. Boleslavští nás jednoznačně přehrávali ve středu hřiště.Byli rychlejší, předvídavější a hlavně přesnější. Nás srážela hrozivá nepřesnost přihrávek a nevynucené chyby. Druhý poločas jsme odehráli výrazně lépe, zklidnili se na míči a vyrovnali hru. Bohužel nebyli jsme důrazní a nebezpeční v soupeřově vápně.

FK Mladá Boleslav

Beran - Jelínek, Vágner, Oliva, Salač - Pytlík (80. Gron) - Kurka, Klepal (46. Honc), Havrda, Uher - Suchý (60. Černý)