U19 Starší dorost

KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV
KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV

PŘIHLÁSIT SE

FOTBALOVÝ KEMP FK ČÁSLAV V ŽEHUŠICÍCH!!!
FOTBALOVÝ KEMP FK ČÁSLAV V ŽEHUŠICÍCH!!!

PŘIHLÁSIT SE!

Devatenáctka závěr zápasu s Libercem nezvládla

Hodnocení trenéra

Liberec potvrdil svoji kvalitu a zaslouženě vyhrál. Paradoxně nejvíc problémů nám dělal zpočátku prvního poločasu, kdy jsme i přes předchozí přípravu nedokázali eliminovat jeho hru přes krajní hráče na pravé straně. Hosté je však nedokázali doplňovat v našem vápně a tak byl první poločas na "tutovky" chudý. Nejblíže gólu tak byl v samém závěru Klepal, jehož pumelici pod břevno z přímého kopu bravurně zlikvidoval liberecký brankář Plechatý.

 Druhá půle byla od nás již mnohem méně aktivní, přesto jsme vydrželi vzadu s nulou až do 72. minuty. Tři góly v poslední desetiminutovce jdou i za námi trenéry. Ve snaze zápas otočit jsme šli do rizika a soupeř nás potrestal.

Utkání rozhodli naše individuální chyby, kterých jsme v závěru udělali příliš. Soupeři utkání zlomili střídající hráči, kteří dali všechny branky. Bohužel u nás jsme měli dnes víc marodů za plotem než hráčů na lávce. Kluci ukázali některé pěkné akce, jen musí být víc přímočařejší a jít do branky s ještě větším drajvem.

0 : 4
(0 : 0)

FK Čáslav

 

FC Slovan Liberec

Branky

Sestava

Varga - Jelínek, Vágner, Oliva, Salač - Klepal - Kurka, Honc (80. Altmann), Havrda, Suchý (56. Černý) - Gron (63. Chábera)