U19 Starší dorost

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019

Devatenáctka zdolala Mladou Boleslav nejtěsnějším rozdílem

Vstup do utkání vyšel lépe domácím - hned v první minutě měl gól na noze Vajgl, ve druhé střílený centr Jelínka chytil gólman Barták. Hosté se připomněli v sedmé minutě, ale ani oni gól nedali. Během úvodní pětačtiřicetiminutovky měli více šancí, střel na bránu i rohů čáslavští, hosté ale trefili tyč.

A trefili ji hned v první minutě druhé půle, kdy zazmatkovala domácí obrana. V 58. min. chybovali pro změnu boleslavští - špatnou malou domů vystihl Vajgl, obešel gólmana a trefil prázdnou  bránu - 1:0. Ve snaze vyrovnat si vytvořili boleslavští převahu v poli, ale také otevírali okénka v obraně. Ani na jedné straně aůe gól nepadl a tak body zůstaly doma.

Pro nás je výhra hlavně psychickou vzpruhou. Po debaklu v Liberci se kluci dali dohromady a dneska makali od začátku do konce. Povedla se nám změna v rozestavení, přeházení postů a pomohl návrat Havrdy. Jinak stejní kluci podali naprosto odlišný výkon.  Spokojeni jsme i s hrou. Sice to nebylo nijak poledné, ale důležitý byl pozitivní přístup, plnění taktických úkolů i touha po vítězství.

FK Mladá Boleslav

58´Vajgl

Beran - Svoboda, Pytlík, Kubín, Klepal - Jelínek, Havrda, Gron, Batelka - Chábera (88´ Tůma), Vajgl (82´ M. Altmann)