U19 Starší dorost

Dobrý začátek, chaotický prostředek a nervózní závěr

Odehráli jsme dobrých prvních dvacet minut, pak se naplno projevil rozdíl ve hře obou týmů, což byla hra v pokutovém území. Tři inkasované branky v první půli z malého vápna určili ráz celého zápasu. Vstup do druhé půle se nám povedl, šance jsme ale nedokázali proměnit a Jablonec  po dvou laciných gólech byl opět na koni. Přesto jsme ještě zabojovali a alespoň snížili pěknou technickou střelou Chábery. Konec byl přes jasný výsledek nervózní, nedokázali jsme udržet koncentraci a zbytečně se pouštěli do diskusí a oplácení.

Uděláme všechno pro to, abychom se příští týden rozloučili s domácími fanoušky lepším výkonem i výsledkem.