U19 Starší dorost

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY

CELÁ ZPRÁVA

Dominantní výkon proti Pragovce

Páteční vytrvalý déšť nás poslal odehrát utkání proti nováčkovi v soutěži pražské Pragovce na umělou trávu. Malou obavu z přechodu na "umělku" jsme měli, ale utkání jsme zvládli velmi dobře a připsali si třetí výhru v řadě.

Do utkání jsme vstoupili aktivně a již ve 3. minutě se dokázal prosadit Konyvka. Tato branka nám dodala klid a prakticky po celé utkání jsme pak dominovali na míči. Dokázali jsem trpělivě kombinovat a přicházeli i šance. Nakonec z toho byly v 1. poločase tři branky a v dosavadním průběhu soutěže nejlepší výkon. Ve 2. poločase jsme kontrolovali průběh utkání, přidali jsme další dva góly a v klidu dovedli utkání do vítězného konce.

Nyní nás čeká derby v Kolíně, ve kterém věřím, že dokážeme zopakovat současné výkony. Pokud tedy epidemiologická situace sehrání utkání dovolí...

TJ Praga

Konyvka, Špičák, Mužátko, Vondra, vlastní

Kocprd - Špičák, Nykodým (46´Honc, 68´Šranko), Vávra, Schovanec, Tůma (46´Vondra), Altmann, Mužátko, Kubín, Konyvka, Fišr (60´Novák)