U19 Starší dorost

Halloween ve Vodrantech 31.10.2018 od 18:00! Halloween ve Vodrantech 31.10.2018 od 18:00!
Halloween ve Vodrantech 31.10.2018 od 18:00!

Dukla potvrdila roli favorita

Nejstarší dorostenci poprvé v sezoně herně neobstáli, na vedoucí tým soutěže neměli a zasloženě vysoko prohráli.

Trenér Aleš Majer: "Tentokrát jsme narazili v rámci naší soutěže na velmi kvalitního soupeře, který od první do poslední minuty v utkání dominoval a zaslouženě zvítězil vyšším rozdílem. My jsme tentokrát nebyli tak precizní v defenzivě, navíc nám dělal velké problémy okamžitý presing domácích. Zápas se nám nepodařil, ale má na tom velký podíl kvalitní výkon Dukly. Věřím, že příště se zase vrátíme k náročnému způsobu hry, který nás zdobil v minulých zápasech."

FK Dukla Praha

FK Dukla Praha - FK Čáslav 5:0 (3:0)

Čermák (46. Vyhnánek) - Kurka, Vágner, Oliva, Jelínek - Plíhal, Pytlík (61. Havrda), Uher, Procházka - Kopp (46. Richter), Sladkovský