U19 Starší dorost

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019

Dva body z Jablonce za 100% zvládnutý penaltový rozstřel

Devatenáctka potřetí za sebou venku vyhrála. Tentokrát skvěle zvládla penaltový rozstřel  a veze ze severu Čech dva body.

"Soupeři jsme hned zkraje namazali na vlastním vápně a od páté minuty prohrávali. Branka nás nepoložila, naopak jsme dobrou kombinací středem hřiště byli aktivní. Velké problémy nám soupeř dělal po naší levé straně, kde jsme včas nedostupovali hráče a domácí nám sázeli do vápna jeden centr za druhým.

Druhá půle byla od nás směrem dozadu již v pořádku a celý tým měl snahu s výsledkem něco udělat. Srovnával v 61. minutě z PVK Havrda střelou přes zeď na bližší tyč. V penaltovém rozstřelu byli všichni naši hráči úspěšní (Čuchal, Kopp, Sladkovský), brankář Vyhnánek dvě penalty chytil a třetí střelec domácích netrefil branku. Bonusový bod tak míří do Čáslavi."

FK Jablonec

FK Jablonec -  FK  Čáslav 1:1 (1:0), penalty 0:3

Branka: Havrda

Vyhnánek- Jelínek, Vágner, Uher, Kurka (46.Richter)- Masopust (55.Klinger), Pytlík, Čuchal, Kopp - Havrda- Sladkovský