U19 Starší dorost

KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV

PŘIHLÁSIT SE

FK Čáslav obnovuje tréninkový proces

Čáslav – V pondělí 25. ledna 2021 obnoví fotbalový klub v Čáslavi tréninkový proces. „Veškerý provoz bude probíhat za přísných hygienických a režimovým opatření, které v současné době odpovídají stupni číslo pět systému PES,“  uvedl Jan Spáčil, člen VV FK Čáslav a pokračoval: „Vše jsme konzultovali s Krajskou hygienickou stanicí Středočeského kraje - územním pracovištěm Kutná Hora a k našemu návrhu tréninkových jednotek za dodržovaní přísných opatření nebyly výhrady,“ doplnil Jan Spáčil.

Do tréninkového procesu se prozatím vrhnou mládežnické celky. Hráči dospělého fotbalu nadále plní individuální plány.

Tréninky probíhají na základě předem stanoveného harmonogramu. Veškeré tréninkové jednotky samozřejmě probíhají v souladu s přísnými nařízeními vlády České republiky platnými pro aktuální kritický 5. stupeň protiepidemického systému PES a v souladu s aktuálními pravidly pro trénování, které vydala Fotbalová asociace České republiky.