U19 Starší dorost

KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV

PŘIHLÁSIT SE

FK Čáslav vyhlašuje nejlepší hráče roku 2020 – kategorie dorostu

Čáslav – Tradiční akt vyhlášení nejlepších hráčů jednotlivých kategorií fotbalového klubu Čáslav probíhá na únorovém plese klubu. Letos však tato akce musel být z důvodů pandemie zrušena. Avšak na vyhlášení top hráčů FK Čáslav přeci jenom dojde!

Ve čtyřdílném seriálu představíme oceněné hráče z kategorií přípravek, žáků, dorostu a dospělého fotbalu. Ocenění si své ceny převezmou osobně jakmile nám současná situace dovolí se znovu osobně potkávat na fotbalových trávnících. Všem oceněným hráčům za rok 2020 gratulujeme!

U17:

Lukáš Kubín - levonohý krajní obránce, stálice levé strany. Tréninkovým přístupem jde jako správný kapitán příkladem všem.

Filip Šejvl - pravonohý univerzál, který dokáže dodat hře potřebnou myšlenku. V případě nejvyšší potřeby musel nastoupit jako brankář a i s touto rolí se dokázal poprat.

Matěj Hájek - pracovitý záložník, pro kterého není žádný souboj ztracený.

U19:

Kryštof Schovanec - pracovitý, kreativní střední záložník s dobrým pohybem "box to box" s kvalitním zakončením. Příkladný přístup k tréninkovému procesu

David Tůma - levonohý, velmi rychlý fotbalista univerzálního typu, je schopný kvalitně hrát v obraně, záloze i útoku. Vynikající přístup k tréninkovému procesu.

Václav Nykodým - krajní obránce nebo záložník, výborně kondičně připravený s dobrou hrou 1:1 jak v obranné tak v útočné fázi. Vynikající přístup k tréninkovému procesu.