U19 Starší dorost

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019

Když ne Náchod, tak koho?

Vodranty viděly utkání, které s dorosteneckou ligou nemá nic společného. Klukům buď svázala nohy důležitost duelu nebo jim neseděl terén, ale k vidění nebyla téměř žádná kombinace, pohledná akce, či povedená střela. Hosté zahustili svoji polovinu a snažili se vyrážet do brejků. V první poločasu si vyloženější příležitost nevytvořili, ale trefili se na začátku druhé půle. Rychlý brejk obrana nezachytila, první střelu Beran výborně zlikvidoval, ale dorážka už mířila do prázdné brány, Čáslavští se dopředu tlačili až po inkasované brance, vytvořili si dvě loženky, ale ani Vávra, ani Chábera netrefili bránu.

Za výkon jsme si body nezasloužili. Klukům nemůžu vytknout snahu, nikdo vyloženě nezklamal. Bohužel ani nezazářil. Ze hry se vytratily emoce, touha po vítězství. Přišlo mi, že ten fotbal kluci mají za trest. Do konce zbývá ještě dost kol, abychom ztrátu z dnešního utkání nahradili.

FK Náchod

56´Šesler

Beran - Klepal, Svoboda, Vajgl, Vávra - Batelka (79´Fišr), Havrda, Gron (65´M. Altmann), Jelínek - Honc (62´Kurka) - Chábera