U19 Starší dorost

NAKOUPIT

KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV

PŘIHLÁSIT SE

Letní příprava a soustředění dorosteneckých kategorií

Začátek: 19. 7. 2021 (přesný program bude upřesněn v červnu)

Počet tréninků týdně: 4x + přípravná utkání

Ročníky: 2003, 2004, 2005, 2006

Soustředění: V rámci letní přípravy se uskuteční herně – kondiční soustředění. Pro letošní rok jsme vybrali nedalekou lokalitu a to město Sázava. Termín soustředění je od 2.8. do 6.8. 2021. Ubytováni budeme v hotelu Na Ostrově a k tréninku budeme využívat hřiště místního fotbalového klubu Kavalier Sázava a též rekreačního areálu, ve kterém se hotel nachází. Cena soustředění je 4 000 Kč a částku budeme vybírat na účet: 442044369/0800, je možné zaplatit zálohu 2000 kč do 31. 5. 2021, doplatek pak do 31. 7. 2021, VS: vygeneruje se automaticky, do poznámky: jméno a příjmení hráče (V případě, že by epidemiologická situace nedovolila konání soustředění, vraceli bychom vybranou částku v plné výši).

Přihlašování na soustředění probíhá formou E-přihlášky v členské sekci.

Tímto žádáme všechny hráče, kteří budou od léta v kategoriích staršího a mladšího dorostu, abyste si zorganizovali své brigády, dovolené a další letní akce tak, abyste mohli letní přípravu a soustředění absolvovat. Tréninky v Čáslavi budeme absolvovat v podvečerních hodinách, předpokládám od 18:00, přizpůsobte prosím tomu časy Vašich brigád. Dovolené a různé odjezdy prosím směřujte spíše na začátek letních prázdnin, abyste absolvovali z letní přípravy co nejvíce. Soustředění je nutné bez debat absolvovat.

Pevně věřím, že v létě již budeme moci trénovat a hrát bez omezení. I na základě komunikace s Vámi vím, že Vám fotbal chybí, stejně jako nám, trenérům. Proto se těším, že se do toho v létě s chutí pustíme naplno.