U19 Starší dorost

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY

CELÁ ZPRÁVA

Na Vyšehradě vítězně

Jsme rádi, že se nám podařilo po docela dlouhé době vyhrát za 3 body na hřišti soupeře. A vítězství to je určitě zasloužené. Zejména ve 2. poločase jsme na hřišti dominovali a soupeře přehráli. Škoda jen, že nedokážeme vstřelit více branek a ke konci utkání si naopak necháme vstřelit kontaktní gól, který ze závěru udělá zbytečné drama.

Přestože jsme vyhráli především dobrému týmovému výkonu, chtěl bych vyzdvihnout výkon brankáře Lukáše Durase, za jeho hru zejména mimo pokutové území, kdy dokázal velmi spolehlivě a kvalitně řešit velké množství míčů za naší obranu. A také chválíme Dana Honce, který hru ve 2. poločase výrazně oživil a s jeho výkonem rostly i výkony Fišra a Schovance.

FK Slavoj Vyšehrad

Schovanec 2, Vávra

Duras - Kubín, Altmann, Šranko, Vávra, Koudelka (46´Nykodým), Schovanec, Fišr, Novák (61´Gonda), Tůma (46´Honc), Mužátko (73´Vondra)