U19 Starší dorost

ONLINE SEMINÁŘ pro rodiče čáslavské mládeže

CELÁ ZPRÁVA

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY

CELÁ ZPRÁVA

Na zkušenou v Sázavě

Do červnového bloku přípravných utkání jsme zařadili i jedno utkání s týmem dospělých. Na zkušenou jsme vyjeli do Sázavy.

Plán do tohoto utkání byl vyzkoušet hru proti týmu z dospělé kategorie, přece jenom se jedná o trochu odlišný způsob hry než u dorostů a zkušeností z těchto utkání jsou velmi cenné. Druhým cílem bylo nasadit a vidět v akci i více hráčů ročníku 2003, kteří přecházejí do staršího dorostu a též vyzkoušet ,u některých kluků, hru pro ně na netradičních postech.

Herně jsme v utkání určitě obstáli, kontrolu nad míčem jsme měli v utkání určitě vyšší než soupeř, i když některých nevynucených ztrát jsme se dopouštěli. Několik šancí ke vstřelení branky jsme si v 1. poločase dokázali připravit, bohužel pouze jedinou dokázal proměnit po krásném sólíčku z poloviny hřiště Michal Vávra. Soupeř měl své příležitosti také a to po již zmíněných zbytečných ztrátách kolem půli hřiště a také nám dělal problém míč za obranu, kde někdy až na velké riziko vystavujeme do offside a neodcouváme včas pro zachycení letícího míče a zároveň nezachytáváme náběh soupeře za obranu. Na této organizaci a součinnosti musíme zapracovat. Po jedné takové akci jsme i branku obdrželi, druhá padla při snaze našeho brankáře o konstruktivní hru (v pořádku), ale bohužel došlo ke špatnému provedení. Ve 2. poločase jsme drželi dobrou výstavbu hry, nicméně problém nastal před velkým vápnem soupeře, kde jsme si nedokázali připravit finále akce. Spíše jsem branku soupeře ostřelovali z delší a střední vzdálenosti, a i když to byly střely povedené, ke gólu nevedly.

Závěr: dobré utkání, cenné zkušenosti, děkujeme Sázavě za sehrání utkání

FK Kavalier Sázava

Vávra

1. poločas: Kocprd - Nykodým, Altmann, Válek, Špičák, Vondra, Schovanec, Novák, Vávra, Honc, Mužátko