U19 Starší dorost

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019

Nevydařený druhý poločas v Náchodě znamenal porážku.

Ve svém druhém mistrovském zápase v České dorostenecké lize nejstarší dorost neuspěl na půdě Náchoda, přestože měl utkání dobře rozehrané.

Trenér Aleš Majer: "Přestože jsme v úvodu dostali branku, tak jsme v prvním poločase herně dominovali a skóre otočili. Bohužel proměňujeme málo gólových šancí, takže jsme nadokázali svůj náskok navýšit. Nevyšlo nám prvních dvacet minut druhého poločasu a to nás stálo úspěšný výsledek. Dostali jsme dva góly, které se moc často nevidí, domácí nekompromisně potrestali každou naší chybu. Náchod se ve druhém poločase zlepšil a podal bojovný výkon, přesto jsme prohráli především naším příčiněním. "

FK Náchod

FK Náchod - FK Čáslav 5:3 (1:2)

Branky: 27. Havrda, 32. Čuchal, 89. Kopp