U19 Starší dorost

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019

Nezasloužená prohra v Mladé Boleslavi

U19 byla v prvním poločase vyrovnaným soupeřem a ve druhém Mladou Boleslav přehrávala, přesto odjíždí z města automobilů s prázdnou.

Trenér Aleš Majer: "V utkání s mládežnickými týmy z Mladé Boleslavi nebývá k vidění příliš brankových šancí a tento zápas to potvrdil. V prvním poločase nebyly k vidění možnosti žádné, my jsme bez problémů s domácími drželi krok a postupem času jsme přebírali iniciativu. Inkasovali jsme už v 8. minutě z penalty, po individuální chybě, kdy šel náš obránce zbytečně do skluzu v situaci, která vůbec neohrožovala naši branku, navíc to byla penalta z kategorie přísnějších. Ve druhém poločase už jsme měli hru definitivně ve své moci, tentokrát se nám však nedařilo dobře řešit finální fázi, takže jsme z naší převahy vytěžili jen tyč. K tomu jsme v 77. minutě vyrobili další velkou chybu při komunikaci brankáře s obránci a domácí do prázdné branky potvrdili své vítězství. Přes porážku a dvě individuální chyby jsme odehráli velmi kvalitní utkání, naše výkonost každým zápasem stoupá, věříme, že se příště opět posuneme a uspějeme i výsledkově."

FK Mladá Boleslav

FK Mladá Boleslav - FK Čáslav 2:0 (1:0)

Vyhnánek - Kurka, Vágner, Oliva, Jelínek - Masopust (46. Sladkovský), Pytlík (61. Procházka), Čuchal, Havrda (76. Plíhal) - Kopp, Uher