U19 Starší dorost

NOVÝ E-SHOP V PROVOZU!
NOVÝ E-SHOP V PROVOZU!

NAKOUPIT

KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV
KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV

PŘIHLÁSIT SE

O vítěství proti Ostré jsme rozhodli v 1. poločase

O vítězství v prvním jarním utkání proti Ostré se rozhodlo v 1. poločase, kdy jsme bojovnému soupeři dokázali vstřelit tři branky.

Hodnocení trenéra

Jsme rádi za vítězství v prvním jarním utkání, které bylo, s veškerým respektem k soupeři, pro nás povinné. Herně se nám vydařil 1. poločas, ve kterém jsme dominovali na míči, dokázali jsme si vytvářet příležitosti po zdařilých akcích a vstřelili jsme tři pěkné branky. Škoda, že branek nepadlo více, šance na to byly. Potěšilo nás i to, že jsme do hry dostali prvky, na kterých jsme v zimě hodně pracovali. Druhý poločas byl z tohoto pohledu zklamáním, nedokázali jsme udržet nastavenou laťku, fotbal se přeměnil do přetahování v soubojích, z čehož plynuly ztráty, nepřesnosti a chyby. I tak jsme si dokázali připravit několik "tutovek", ale v koncovce jsme nebyli přesní.

Od 1. poločasu se musíme odrazit, tam byla kvalita, na které se dá stavět a být úspěšný. Třeba už příští kolo ve Vlašimi.

3 : 1
(3 : 0)

FK Čáslav

 

Sportovní sdružení Ostrá

Branky

3´Chábera

20´Vávra

23´Honc

Sestava

Vágner (60´Kocprd) - Fišr, Čáp, Altmann, Tůma, Nykodým (60´Konyvka), Schovanec, Novák (66´Vocl), Vávra (81´Kubín), Honc, Chábera (90´Titze)