U19 Starší dorost

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019

Ofenzivní utkání, 10 gólů a dva body!

Ve třetím kole druhé ligy dorostu získli starší dorostenci první body do tabulky.

Trenér Aleš Majer: "Hrál se zápas "nahoru - dolů", ve kterém se šance v rychlém sledu střídaly na obou stranách. Bohemka byla silnější na míči a v kombinaci, my jsme sázeli na kvalitní presing a rychlý přechod do útoku. Samozřejmě nás mrzí, že nemáme 3 body, vedli jsme ještě osm minut před koncem 5:3. Ale musíme přiznat, že Bohemka měla v prvním poločase čtyři šance, které nevyužila.To, že hosté v samotném závěru vyrovnali, bylo nepříjemné, ale zasloužené. My jsme byli velmi nebezpeční v útočné fázi, dařil se nám presing, několikrát jsme byli schopni kombinovat a vytvořit si šanci z postupného útoku. Hráli jsme opět s velkým nasazením, je jasné, že stále musíme pracovat na defenzivě a to hlavně v blízkosti našeho pokutového území, ve vysunutém presingu jsme naopak ukázali sílu."

Bohemians 1905

FK Čáslav - Bohemians 1905 5:5 (2:1), na p.k. 2:1

Branky: 23., 53. a 58. Kopp, 33. a 49. Sladkovský

Čermák - Kurka, Vágner, Oliva, Jelínek (76. Klinger) - Masopust (85. Plíhal), Pytlík, Čuchal, Havrda - Kopp, Sladkovský (89. Proccházka)