U19 Starší dorost

FANSHOP - nové zboží pro fanoušky klubu!

Celá zpráva

Pěkné utkání s Chotěboří

Po dlouhé pauze nastoupil čáslavský starší dorost k utkání. Soupeřem byl dorost Chotěboře doplněný pěti hráči z dospělé kategorie.

Na to, že se hrálo po delší době, mělo utkání dobrou úroveň. Oba týmy se snažily hrát konstruktivně s rychlým přechodem do útoku a častým zakončením. Nám se povedl úvod utkání, kdy jsme do 20 minuty dokázali vstřelit tři branky. Soupeř měl své příležitosti také, ale my jsme byli mimořádně efektivní ve svých zakončení. Od 20. min. převzala Chotěboř iniciativu, ale ze své územní převahy dokázala vytěžit pouze jednu branku z pokutového kopu. Ve 2. poločase se hra výrazně vyrovnala, daleko více jsme dokázali držet míč a dostávat se do zakončení. Ačkoliv jsme 2. poločas prohráli, herní výkon byl z mého pohledu lepší než v poločase prvním. Hráli jsme daleko více týmově, s lepším pohybem všech hráčů na hřišti. Líbil se mi i způsob, jakým tým zareagoval na srovnání na 3:3, kdy kluci zatlačili soupeře před jeho branku a po dlouhém autu Michala Vávry dokázali dotlačit míč do branky. Vzápětí se vydali ze všech sil, aby dotáhli utkání do vítězného konce, což se podařilo.

FC Chotěboř

Honc 2, Chábera, Schovanec

Duras - Fišr (45. Titze), Válek, Špičák, Novák (45. Konývka), Nykodým (45. Vondra), Kubín (75. Fišr), Schovanec, Vávra, Honc(60. Novák), Chábera (45. Kvaček)