U19 Starší dorost

Po remíze s Teplicemi čtvrtý 100% zvládnutý penaltový rozstřel

V první půli jsme chtěli presovat hodně vysoko a být u toho dostatečně agresivní , což se nám dařilo a dělali jsme rozehrávce hostů velké problémy. Dobrý výkon jsme korunovali brankou Tomáše Koppa. Teplice poté vyrovnali hru a první poločas byl převážně boj mezi vápny s minimem šancí. V druhé půli si hosté udrželi mírnou územní převahu, byli častěji na míči, ale do brankových příležitostí jsme je nepustili. Vyrovnání přinesla ztráta na středu hřiště a střela ze střední vzdálenosti, kterou brankář Vyhnánek vyrazil před sebe  a dobíhající teplický útočník uklidil zblízka do sítě. V penaltovém rozstřelu domácí gólman Vyhnánek jednu penaltu chytil a jelikož všichni domácí střelci uspěli tak bonusový bod zůstal v Čáslavi. Zajímavostí této sezóny je fakt, že ze čtyř penaltových rozstřelů jsme všechny čtyři vyhráli a proměnili všech 20 pokutových kopů.