U19 Starší dorost

Halloween ve Vodrantech 31.10.2018 od 18:00! Halloween ve Vodrantech 31.10.2018 od 18:00!
Halloween ve Vodrantech 31.10.2018 od 18:00!

Po zakolísání v Pardubicích potvrdila venkovní formu vítězstvím ve Varnsdorfu.

U19 se v posledních šesti mistrovských zápasech 5× musela vydat na půdu soupeřů. Z Pardubic se z těchto zápasů poprvé vrátila bez bodového zisku, ale hned v dalším mistrovském utkání ve Varnsdorfu potvrdila, že ji druhá půlka sezóny zastihla ve výborné formě, a že zápasy venku zvládá.

V začátku zápasu z naší strany dobrá kombinační hra s držením míče, ale chybějícím momentem překvapení, větší rychlostí a nepřesnostmi při zakončení. Soupeř byl v hlubokém bloku, z kterého se pokoušel hrozit dlouhámi křižnými míči. S tím jsme se dokázali vypořádat, ale sami jsme mu svou nepřesností darovali  vedení. Nejprve Čuchalovu zbytečnou ztrátu, při rozehrávce ve středu hřiště, potrestal Záhorský střelou zdálky, na kterou se Vyhnánek nenatáhl. A tentýž hráč vystihl rozehrávku mezi stopery, když po přihrávce Vágnera bez problémů proměnil samostatný nájezd.

Druhá půle byla od nás povedenější, zrychlili jsme práci s míčem a byli daleko rychlejší a přímočařejší po stranách hřiště. Přesto, že se nám dlouho nedařilo proměňovat šance, neúnavně jsme se tlačili před Varnsdorfskou branku a nakonec utkání zvládli.

Velmi pozitivně musím hodnotit snahu a vnitřní sílu mužstva otočit nepříznivý vývoj zápasu.

FK Varnsdorf

FK Varnsdorf -  FK  Čáslav 2:3 (2:1)

Branka: Sladkovský, Uher, Kopp

Vyhnánek- Jelínek, Uher, Vágner, Havrda - Klinger, Masopust, Čuchal, Kopp - Sladkovský (42.Kurka), Richter