U19 Starší dorost

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY

CELÁ ZPRÁVA

Před korono pauzou vítězství nad Střešovicemi

Až na úsek mezi 60. a 70. min. jsme utkání zvládli velmi dobře. V té době jsme vedli 4:0 a pod dojmem velkého náskoku jsme přestali hrát a soupeř toho ihned využil a snížil na 4:2. Jinak jsme hráli dobře, bylo tam napadání, individuální průniky i dobré kombinace se zakončením. Někdy nám "hapruje" organizace hry směrem dozadu, ale na tom budeme neustále pracovat. Jsem ale potěšen, že nám začínají fungovat útočné principy, na kterých usilovně v tréninku makáme. Pozitivem je i vyrovnanost hráčského kádru, kdy může hrát v podstatě každý a kvalitě týmového výkonu to nic neubírá, ba naopak. Nově naskakující hráči nebo střídající vždy hře přinesou nový, pozitivní rozměr.

SK Střešovice 1911

Vondra 2, Fišr, Mužátko, Gonda, Konyvka

Kocprd - Špičák, Nykodým, Vávra, Tůma (56´Gonda), Fišr, Altmann, Vondra, Mužátko (80´Koudelka), Kubín, Novák (46´Konyvka)