U19 Starší dorost

Příbram si ve druhém poločasu otevřela střelnici

V prvním poločasu se domácí prosadili jen jednou - hned v 6.min. se individuální akcí přes naši levou stranu blýskl domácí hráč a překonal Berana. Domácí si po celý první poločas udržovali mírnou převahu, ale několik zajímavých akcí předvedli i hosté.

Ve druhé půli se s brankami roztrhl pytel. Hosté udělali několik individuálních chyb, které nebyli schopni opravit. Některé góly padly i po pěkných akcích Příbrami. V závěru mohla skórovat i Čáslav, do šancí se dostali Chábera, Tůma i Honc, ale čestný úspěch nezaznamenali.

Spokojeni jsme byli s výkonem v první půli a potěšil nás i fakt, že kluci utkání nezabalili a v rámci svých schopností bojovali až do konce. Dalším pozitivem byl výkon Svobody, který ukázal, že bude posilou. Zásadní rozdíl byl v individuálních činnostech. Zaostávali jsme především v herním sebevědomí a soubojovém chování. Tam máme velký deficit.

7 : 0
(1 : 0)

1.FK Příbram

6´, 47´, 52´, 62´, 70´, 75´, 78´ Příbram

Beran (60´ Kocprd) - Jelínek, Oliva, Svoboda, Vávra (45´ Švajcr) - Pytlík - Černý (60´ Honc), Gron, Klepal, Tůma - Chábera