U19 Starší dorost

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019

Přijatelná prohra na půdě lídra tabulky

Do sestavy jsme zařadili Durase, který si podal výborný výkon. Jen na postu gólmana jsme měli na výběr ze všech tří možností. Jinak jsme sestavu poskládali z hráčů, kteří byli ochotni do Teplic pro očekávanou porážku vyrazit. Celkový výkon nebyl vůbec špatný. Domácí nastoupili v plné síle, i s hráči, kteří mají ligové smlouvy. Vytvořili si sice tlak, ale nešla jim finální přihrávka, popřípadě šance zahodili nebo zasáhl Duras. My jsme si v duelu s vedoucím celkem tabulky vytvořili také šance, tu největší neproměnil Fišr. Celkové skóre odpovídá dění na hřišti.

Musím poděkovat všem hráčům, kteří v utkání nastoupili a do Teplic jeli. Bohužel se ukázalo, že ne všichni mají takovou odvahu, mentální odolnost, či pocit odpovědnosti vůči ostatním klukům. Přišlo několik omluvenek, někdo měl i více výmluv. Byli jsme z toho zklamaní, o to víc nás potěšili kluci na hřišti. Když jsme to zvládli dnes, zvládneme i ty poslední tři zápasy, pseudohvězdy můžou být v klidu doma.

FK Teplice

8´a 82´Jelínek, 31´Kováč, 66´Čítek

Duras - Jelínek, M.Altmann, Svoboda, Vávra (85´ Válek) - Uher - Černý (46´Fišr), Havrda, Honc (83´Mužátko), Švajcr (72´ Tůma) - Chábera (89´ Nykodým)